AR05FTBW1001
MFR.Part #
AR05FTBW1001
JLCPCB Part #
C412397
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS