AR05DTDW0510
MFR.Part #
AR05DTDW0510
JLCPCB Part #
C319533
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS