AR05DTDW0100
MFR.Part #
AR05DTDW0100
JLCPCB Part #
C319924
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS