AR05BTCW3482
MFR.Part #
AR05BTCW3482
JLCPCB Part #
C316203
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS