AR05BTCW2202A010
MFR.Part #
AR05BTCW2202A010
JLCPCB Part #
C374693
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS