AR05BTCW2200
MFR.Part #
AR05BTCW2200
JLCPCB Part #
C318146
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 220Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS