AR05BTCW2150
MFR.Part #
AR05BTCW2150
JLCPCB Part #
C6506348
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS