AR05BTCW1500
MFR.Part #
AR05BTCW1500
JLCPCB Part #
C319863
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 150Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS