AR05BTCW1240
MFR.Part #
AR05BTCW1240
JLCPCB Part #
C2828758
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS