AR05BTCW0150
MFR.Part #
AR05BTCW0150
JLCPCB Part #
C319831
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS