AR05BTCW0100
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR05BTCW0100
JLCPCB Part #
C319927
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS