AR05BTBW9101
MFR.Part #
AR05BTBW9101
JLCPCB Part #
C7216951
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS