AR05BTBW6200
MFR.Part #
AR05BTBW6200
JLCPCB Part #
C3013955
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS