AR05BTBW5102
MFR.Part #
AR05BTBW5102
JLCPCB Part #
C5589526
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS