AR05BTBW2701
MFR.Part #
AR05BTBW2701
JLCPCB Part #
C3013953
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS