AR05BTBW2321
MFR.Part #
AR05BTBW2321
JLCPCB Part #
C6125446
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS