AR05BTBW1652
MFR.Part #
AR05BTBW1652
JLCPCB Part #
C6125442
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS