AR05BTBW1300
MFR.Part #
AR05BTBW1300
JLCPCB Part #
C6124948
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS