AR05BTBW1202
MFR.Part #
AR05BTBW1202
JLCPCB Part #
C5948190
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS