AR03DTDX0510
MFR.Part #
AR03DTDX0510
JLCPCB Part #
C319530
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS