AR03BTDX0100
MFR.Part #
AR03BTDX0100
JLCPCB Part #
C319922
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS