AR03BTCX6800
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR03BTCX6800
JLCPCB Part #
C318127
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS