AR03BTCX6200
MFR.Part #
AR03BTCX6200
JLCPCB Part #
C2828643
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS