AR03BTCX5600
MFR.Part #
AR03BTCX5600
JLCPCB Part #
C319517
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS