AR03BTCX2501
MFR.Part #
AR03BTCX2501
JLCPCB Part #
C2984338
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS