AR03BTCX1800
MFR.Part #
AR03BTCX1800
JLCPCB Part #
C318123
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS