AR03BTCX1651
MFR.Part #
AR03BTCX1651
JLCPCB Part #
C5589429
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS