AR03BTCX1201
MFR.Part #
AR03BTCX1201
JLCPCB Part #
C320000
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS