AR03BTCX0510
MFR.Part #
AR03BTCX0510
JLCPCB Part #
C318121
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS