AR03BTCX0200
MFR.Part #
AR03BTCX0200
JLCPCB Part #
C319749
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS