AR03BTCX0120
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR03BTCX0120
JLCPCB Part #
C317931
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS