AR03BTC1003A010
MFR.Part #
AR03BTC1003A010
JLCPCB Part #
C374388
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS