AR03BTC0100
MFR.Part #
AR03BTC0100
JLCPCB Part #
C453482
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS