AR03BTBX4533
MFR.Part #
AR03BTBX4533
JLCPCB Part #
C6466322
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS