AR03BTBX4302
MFR.Part #
AR03BTBX4302
JLCPCB Part #
C7077673
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS