AR03BTBX2742
MFR.Part #
AR03BTBX2742
JLCPCB Part #
C6466316
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS