AR03BTBX1692
MFR.Part #
AR03BTBX1692
JLCPCB Part #
C7216773
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS