AR03BTBX1542
MFR.Part #
AR03BTBX1542
JLCPCB Part #
C5568553
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS