AR03BTBX1473
MFR.Part #
AR03BTBX1473
JLCPCB Part #
C7077661
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS