AR03BTBX1400
MFR.Part #
AR03BTBX1400
JLCPCB Part #
C5589273
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS