AR03BTBX1001
MFR.Part #
AR03BTBX1001
JLCPCB Part #
C3013536
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS