AR02DTD1001
MFR.Part #
AR02DTD1001
JLCPCB Part #
C319807
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS