AR02DTD0100
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR02DTD0100
JLCPCB Part #
C319916
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS