AR02BTD5600
MFR.Part #
AR02BTD5600
JLCPCB Part #
C319512
Description
-55℃~+155℃ 25V 560Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS