AR02BTD0100
MFR.Part #
AR02BTD0100
JLCPCB Part #
C319918
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS