AR02BTC7501
MFR.Part #
AR02BTC7501
JLCPCB Part #
C317925
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS