AR02BTC5600
MFR.Part #
AR02BTC5600
JLCPCB Part #
C319513
Description
-55℃~+155℃ 25V 560Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS