AR02BTC1500
MFR.Part #
AR02BTC1500
JLCPCB Part #
C319855
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS