AR02BTC0360
MFR.Part #
AR02BTC0360
JLCPCB Part #
C317906
Description
-55℃~+155℃ 25V 36Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS