AR01DTD5600
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR01DTD5600
JLCPCB Part #
C319509
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 15V 31.25mW 560Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS